Perly indického oceánu jsou Mauricius, Maledivy a Srí Lanka, poznejte je sami

Chcete-li zažít fantastickou dovolenou, vyberte si z naší bohaté nabídky. Zájezdy můžete zakoupit u nás v CK Airstop. Nabízíme zájezdy německých cestovních kanceláří, kde nabídka exotických zájezdů je naprosto běžná. Proto se můžete i Vy vydat například na dovolenou na Maledivách, poznat Mauricius a Srí Lanku. Všechny tyto země pro nás oplývají exotikou a jsou plné slunce a moře.

Maledivy jsou atolový ráj na zemi

Maledivy je souostroví, které je vlastně tvořeno 19 atoly. Právě Maledivy nabízí jednu z nejexotičtějších dovolených, jaké si můžete představit. Nekonečné pláže, průzračná mořská voda a všudypřítomný klid a ráj na pohled. Spousta slunce a koupání po celý rok. Maledivy vám nabídnou skutečnou dovolenou snů, oddejte se klidu a pohodě. Zapomeňte na vše kolem Vás, Maledivy Vás okouzlí a nikdy nebudete chtít odjet. Pohostinnost místních lidí, tradiční zvyky a kultura doplní Vaše zážitky. Navštivte také hlavní město Male na stejnojmenném ostrově. Houpejte se v síti pod palmami, užijte si snídani v moři na židli a snažte si vychutnat každou vteřinu při západu slunce. Maledivy Vás okouzlí na celý život.

Mauricius není jen nejznámější známka, ale i dovolená v ráji palem a moře

Mauricius, vulkanický ostrov vzdálený skoro 1000 km od Madagaskaru, je plný exotiky a dovolené plné slunce. Nekončící bělostné pláže lemované palmami, klid a šplouchání mořských vln, slunce po celý rok. K tomu korálové útesy, nádherné přírodní scenérie a moře kdekoli na dohled. Mnohým lidem se též vybaví nejvzácnější známka světa Modrý Mauricius. Objevte kouzlo fantastické dovolené, Mauricius Vám ji nabízí naplno. Spousta nádherných pláží a scenérie, o kterých se Vám patrně zatím jen zdálo. Zapomeňte na všední starosti, ponořte se do ráje času a prostoru, kde pláže nikde nekončí, vychutnávejte slunce a moře. V hlavním městě Port Louis najdete rovněž mnoho zajímavých kulturních památek odrážející místní tradice a historii. Objevte Mauricius, zažijete skutečně nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků, na které se nezapomíná. Je to jedna z perel Indického oceánu.

Srí Lanka nabízí nejen skvělý čaj

Nabízíme zájezdy německých cestovních kanceláří, v jejichž nabídce nechybí tak exotická destinace jako ostrov Srí Lanka. Není sice tak známá, ale právem patří k zemím, kde lze zažít skutečně rozmanitou dovolenou v tropickém duchu. Srí Lanka se dříve nazývala Ceylon a zde si spousta lidí vybaví věhlasné cejlonské čaje. Ty pochází právě odsud. Srí Lanka se nachází pouze asi 30 km jižně od Indie, hlavním městem se skoro 2 miliony obyvatel je Colombo. Dovolená na Srí Lance je rozmanitá, od moře a skvostných pláží až po přírodu v horách. Hory pokrývají velkou část ostrova a setkat se tu můžete například s levhartem, slonem a dalšími zvířaty volně v přírodě. Srí Lanka je destinací plná kontrastů přírody s místní kulturou, notně ovlivněnou Indií. Tomu odpovídá i místní kuchyně a řada zvyků, které se s těmi indickými míchají. Na své si přijdou milovníci moře, slunce, tak také ti, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou v horách. A nezapomeňte jako suvenýr pravý cejlonský čaj. Zájezdy nejen do Srí Lanky si můžete zakoupit u naší cestovní kanceláře Airstop, nabízející zájezdy německých cestovek. Pojďte s námi do světa nejen za exotikou.